турніки для дітей та дорослих

Фізичні вправи можна виконувати не тільки у спортивній залі, а й у домашніх умовах, але для цього необхідне спортивне обладнання. Встановити вдома можна простий та зручний турніки для дітей та дорослих, тренування на якому можуть бути більш різноманітними, ніж здається на перший погляд.

            Зручні та компактні турніки дозволяють виконувати вправи на різні групи м'язів. Але для того, щоб ефект був комплексним і тренуватися доведеться різноманітно. Треба виконувати такі вправи, які будуть створювати навантаження на різні ділянки м'язового корсету.

            Зараз на спортивному ринку представлено широкий асортимент обладнання такого типу. Сучасні турніки можуть бути знаряддям 2-в-1, тобто виконувати функції турніка та брусів одночасно. Для дитини такий варіант комплектації може буде й не обов'язковим, а от дорослі зможуть тренуватися повноцінно та різноманітно. На брусах ефективно качати м'язи грудей та трицепси, а от на турніку легше виконувати ефективні вправи на розвиток та зміцнення спини, біцепсів, шиї.

            Навантаження на м'язи спортсмена розподіляється залежно від його положення на знарядді. Тому й обирати тренажер необхідно залежно від того, на якому рівні ви збираєтесь тренуватись. Проста поперечина — це доступний та компактний варіант, можливостей якого буде достатньо для тренувань початківців. До того ж її можна встановити навіть у дуже маленькому приміщенні, в той час як для встановлення турніка-брусів необхідно буде відвести достатньо великий простір, щоб під час виконання вправ спортсмен не зачіпляв оточуючи його предмети.

            Деякі моделі можна встановлювати на двері. Це забезпечить максимальну економію простору у кімнаті. Якщо тренажер купується для дитини, то варто звернути на це увагу, адже у дитячій кімнаті необхідно відвести місце для різних функціональних зон.

            Обов'язково враховуйте, з якого матеріалу виготовлено турнік, та які матеріали використані для його оздоблення. Від цього залежатиме безпека під час виконання вправ та самого факту встановлення спортивного обладнання у житловому приміщенні. Не соромтесь запитати у продавця про наявність сертифікатів якості на інвентар. Особливо це важливо у тому випадку, якщо ви обираєте знаряддя для тренувань дитини, адже придбання неякісного спортивного обладнання може не найкращим чином відбитися на її здоров'ї. Лише за наявності сертифікатів якості можна біти впевненими у безпечності тренажера.